About me...
ShadowRun

Lidi, metalidi, zhovadlidi a další (ne)rozumné bytosti, které můžete na světe potkat


A nejdřív hodíme pokec o mně a mejch blízkejch...


A první je pochopitelně:

birdman

Birdman
(Johnny, šéf, zkrátka bůh)

[Tak sebou pohněte, hovada!
Teddy! Hovado! Polož tu knihu!
Zasranej drak!
Nemáte někdo fernet?
Všichni jsou kreténi.
Hele, to je hezký! Chceš mi to darovat, víš o tom?]

<<<hacked by email@imail>>> Nebo spíš namyšlenej debilní a neschopnej parchant:-))>

No počkej lumpe, za to zaplatíš.....

bypassing WINDOWS 2050, executing Operating system Birdmans Deck Operation System, quickstarting
User recognized, acces granted
Be welcometh, Lord, thy servants are ready to carry thy commands and wishes
Deck ready, awaiting cerebral commands
Execute matrix selfaware program SuperSnooper
executing program SuperSnooper.... Super Snooper  sends "připravenej kopat prdele, náčelníku"
send snooper command="hledej zmrda" params="email@imail"
Super Snooper sends "Jawohl my fýrer"
wait for event
Ok, waiting.......
SUPERSNOOPER SENDS MESSAGE, view it y/n?
Y
nasel sem ho sefe, momentalni adresa 26484615-646-651-6154-6151
send supersnooper command="zmizni"
Execute matrix selfaware program A10_Avenger
executing program A10_Avenger..... A_10 sends "Wing ready to take off, sir"
send A_10 command="seek and destroy" params="26484615-646-651-6154-6151 total destruction"
A_10 sends "Yes sir, executing approach"
wait for event
Ok, waiting....
A_10 sends direct message "We are at vicinity of target, sir. Commands?"
send A_10 command="Fire at will"
A_10 sends "Yes sir"
wait for event
Ok, waiting.....................
A_10  sends "Target destroyed sir ,   repeat taget destroyed"
send A_10 command="Return to base"
terminate system
closing programs.....clearing temp dirs....disengaging cyberdeck functions
Good bye, Lord and May The Force be with you

Tak a to by mělo poučit každýho prda, který se mi tady bude nabourávat. Stejně měl jenom fučinu čtverku, amatér..... Koupí si novou. Možná.

Birdman, to sem já a kdo to neví je magor. Homo sapiens notoris, matina siuxka či co to bylo za rasu, fotra vám rači ani představovat nebudu. Výška metr devadesát, stosedm kilo živý váhy (žádný sádlo, takže se vopovažte dělat vtípky vo tlouštících) a barva vočí neznáma, protože nosím furt zrcadlovky tak dlouho, že už si ani nepamatuju, kdy sem si voči naposled viděl. Dobrej ve všem, čem se škubou elektrony, pistoletách a vymejšlení všelikých šíleností. Sem poměrně známej, dokonce i mimo stíny (udělal sem pár velkejch kšeftů). Něco o mně ste si už asi přečetli na Who is me, takže tady je něco málo dalších věcí, který vám o sobě prásknu. Bydlim v Seattlu, kde vám nepovím. Spolu se mnou (a mojí momentální sexuální přítelkou) bydlí v mém vysoce vybaveném domečku především DD4 (Destrukční devastator čtvrtý) a nějaký ti drouni. Pokud chcete s něčím poradit, zkuste mailárnu. Pokud byste chtěli něco vosobně, no možná. Záleží na tom, co, kdo, za kolik a jakou budu mít zrovna náladu. No dost o mně, jsem přece bůh. No, emaila jsem odpálil, ale vám ostatním dovolím nějakej ten komentárik, ale neserte mně!

[ONLY PRO GAMEMASTERY - statistika, schopnosti, pozadí, jak zkontaktovat .....zděs]

>>>> Birdman> Tak co, nikdo nic? No dobře dobře... zbabělci


DD4

(destrukční devastator čtvrtý, pepa, někdy debilní dinosaurs s IQ 4)
[Johnny, mám pro tebe špatnou zprávu. Vypadá to, že mi utekl jeden aligátor.
Střezte se, nepřátelé! Mám plamenomet!
Ne, není pravda, že jsem brutální mašina na zabíjení. I když někdy mám i já své dny...
Johnny, neměl bys tolik pít...
Tak kampak se mi schovalo to moje zvířátko? Á, tady je aligátorek! Buď hodnej a pusť nohu toho pána, OK?]

Pepa, jak mu ale můžu říkat jenom já a pár kámšu, je můj osobní přítel. Sám sem si ho udělal. Nemyslete si, že je to nějaká hračka. Ten hajzl je vopravdu chytrej (když se mu chce  mrzákovi). Má v sobě spoustu zabudovanejch vylepšení, jako třeba plamenomet, dva Ingramy, plnej set elektronickejch zařízení a tak dál. Jestli nevíte kdo to vlastně je, tak zavřete oči a začněte si představovat. S vocasem skorem čtyri metry, vysokej asi půl, tři metráky nasranýho železnýho dinosaura. Nebo přiblblýho krokodýla, ale na to je Pepa citlivej. My dva sme vcelku pořádná dvojka a užíváme si děsnou srandu. Takže bacha na nás.

Tohle píše von:

Zdravím všechny rozumné bytosti (mechanického druhu zvlášť) dobré vůle. Jmenuji se Destrukční Devastátor Čtvrtý (Já si to jméno nevybral). Můj přítel a tvůrce Johnny mi říká Pepo, ale to nedovolím jen tak někomu. (Je pravda, že někdy mi taky říká různými hanlivými přezdívkami, ale je to většinou v případech, kdy jsem selhal ve svém poslání a tudíž jsou to výtky zasloužené) Mé poslání je chránit svého pána a dělat vše, co mi nakáže, nebo mu nějak pomůže. Mám docela rád své poslání, i když bycj se docela rád zabýval také něčím jiným. Mé pokusy v oblasti chování drobné domácí zvířeny, jako jsou například aligátoři, za účelem vzájemného porozumění a prohloubení mechano-biologických vztahů Birdman sice toleruje, ale některé pokusy mi zakázal hned a některé přerušil (například chov aligátorů, pouze kvůli takové nepodstatné maličkosti, jako že jeden z nich uprchl, zdemoloval motorku, poškodil zahradu a ukousl jednomu z Rudejch Držek, což jsou další pánovi přátelé, kteří mu pomáhají dohlížet na zahradu, část dolní končetiny). Jinak není pravda, že jsem mechanická vraždící bestie, jak o mě šíří někteří pomlouvači. V oblasti násilí si velice rozumím s drahým doktorem docentem Theodorem Lingerthon-Masonem a stejně jako on věřím, že jakékoliv násilí je zbytečné a je možné ho používat pouze v krajních případech. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hodně štěstí.

Jo no to teda jo. A stejně jako Teddy dělá brutálnější věci než já a EMdží a vostatní dokupy. Jináč na pitomej procesor a kupu šílenejch programů si to kotlí dobře, ne? Aligátoři - tenkrát mě vopravdu nasral. Měl jsem sto chutí mu ty zvířátka zakázat úplně. Ta prašivá ještěrka udělala škodu za skoro sto velkejch (a to nepočítám munici, kterou na něj vysypali Rudý Držky než tu pochodující kabelku dostali) a Malýmu Ale Šikovnýmu Péru uhryzl půlku levý hnáty (Je pravda, že Malý péro s blbým jménem si novou nohu pochvaluje - taky stála mě hrůza peněz). A navíc ho ti rudoši tak provrtali, že se ta kůže nedala nijak použít. Sviňa rok :-(((((

[ONLY PRO GAMEMASTERY - statistika, schopnost,pozadíi .....zděs]

>>>>dr Lingerthon-Mason>Nesuďte DD4 přísně. On nemůže za to, jak vypadá a v jádru má dobré "srdce", tedy lépe řečeno dobré programování
>>>>Větrná bouře>Tak tohle je ten parchant, který mě připekl loni v tom skladu Asiawarez ltd... a já bláhovec si myslel, že je to nějaký druh draka a zkusil do něj pustit manový blesk... No, to už je historie, ale jednou se zase potkáme a bude tě to "bolet", plechovko!
>>>>Destukční devastátor 4:Šamane, tvé výhružky beru na vědomí. Tvé identfikační vzorce mám v paměti a buď si jist, že příště, pokud to bude nutné, použiju TROJNÁSOBNOU dávku napalmu
>>>>Birdman:Tvrdě do něj DD4!


doktor docent Theodore Lingerthon-Mason
(Teddy,kouzlomrsk, ten náš mažikman, to lenivý hovado co si zase čte místo aby dávalo bacha)
[Násilí je zbytečné, používejte rozum.
Zajímavé. Ale moje kniha je zajímavější.
Promiň, Johne, co jsi říkal? Nějak jsem neslyšel...Aha, ten astrální průzkum...
Ne, k něčemu takovému se nepropujčím, to není etické, používat magii takhle.]

Tenhle malej velkej lump (elfoun skoro dva metry, ale je nenápadnej jako zloděj ve vládě) je kouzlomrsk, též magické hovado. Prakticky jedinej mážik, se kterým vycházím delší dobu. Nejspíš proto, že je to totální flegmoš a na moje rýpání kašle nebo odpovídá nějakou divnou hantýrkou (v prdeli je že tím nakazil i DD4). Nedá se vo něm říct, že by to byl bojovej mág (viz jak zlikvidoval troláče v článku vo zbraních). Takový zprofanovaný věci jako powerbally nebo plamenný výbuchy von neuznává. Von je vůbec protivá násilí (ale jak je třeba, tak dělá fatality jak SubZero v tý starý klasice Mortal Kombat 9). Tvrdí nám, že brutalita a násilná řešení jsou zbytečný, ale ty finty co vobčas dělá sou neuvěřitelný. A ty ptákoviny co páchá při magický férovce! Stejně jako DD4 sem ho nechal, ať vo sobě něco napíše, takže si to přečtěte a možná z toho aji něco pochopíte:

Zdravím všechny choré mysli, které se zabývají tou podivnou aktivitou zvanou shadowrun. Dovolím si pochybovat, že by mezi těmi, kteří budou tento skromný příspěvek číst, nebudou individua s takovýmito sklony. Pokusím se vyižít tuto cestu, abych apeloval na vaši morálku a sociální cítění. Nepoužívejte násilí a brutalitu. Vždy existuje nějaké mírové řešení. Nebo alespoň řešení které zahrnuje minimální použité násilí. Pokuste se někdy také používat orgán, který většina shadowrunnerů asi ani nemá. Tímto zázračným orgánem je pochopitelně mozek. A ještě jedna zvláštní poznámka pro všechny magicky aktivní osoby: právě vy byste měli jít příkladem. Jsou to pouliční mágové, kteří svými brutálními činy způsobují nepřátelství a nedůvěru, kterou k nám magikům cítí obyvatelstvo. A nyní mě omluvte, musím si ještě dočíst kapitolu mé knihy.

[ONLY PRO GAMEMASTERY - statistika, schopnost,pozadí .....zděs]


Joseph Novák
( MJ, Masakr J, Emdží, ten magor s kanónem, osoba hledaná pro přechovávání ilegálních zbraní)
[No co? Bo co? Tumáš!
Ratatatatatata prásk! Mám tě parchante!
Ty parchante, poškrábals mi ruku! Máš štěstí, že je v záruce!
Zase mi došly hýpky, ksakru. No nic, naládujeme glezjry....
Jé! Raketomet! A takovej ještě nemám!
Hele vole! Tohleto, ten kus červenýho, co mám v ruce, tak to je tvoje srdce!]

Emdží je regulérní magor. Bij zabij, to je jeho heslo a jako takovej funguje jako jednočlenná první bojová linie při většině tvrdých akcí. Jeho heslo je kyberwéru, kolik se do mně vleze, biowéru místo normálního masa a do ruky pořádnej kvér. Další oblíbená hláška je: Co nejde silou, jde ještě větší silou. Expert na boje zblízka holýma rukama, expert na boje zblízka raketometem :-). V podstatě je to typyckej samík, typicky střelenej, ale on na to prostě má. Jo, je to fakt. Je to bojová jednotka o jednom muži. Akorát že má smůlu, štěstí nebo co vlastně... Přežije skoro všechno, zabije skoro každýho, ale co chvíli je v nemocnici nasekaný na hadry a jeho účty za opravy kyberwéru jdou do nebes. No emdží, pocem, popadni tady todleto do pařáty a povídej:

ÉE a co jako? Hele Birde, to je pakovina, dyk víš, že já toho moc nena to, nenakecám. Já tak popadnou nějakýho parchanta za krk a mlátit s ním vo stěnu až mu vylezou játra ven nebo sebrat nějakej ten kvér a rozstřílet někoho  na sračky, ale na nějaký kecy, to já nejsem, přece to víš, ne? No neškleb se, já ti to povídám celou dobu, že já radši střílim...a do prdele, ty to fakt nahráváš? No ti asi jednu to, kopnu, parchamte, tak tos mě dostal. Haló? Lidi? Slyšíte mě? Co? Jo aha, vono se to přepíše, povídaš, Birde? A to jo takže voni mi nemůžou odpovědět? Ne, no tak fajn. Teda... takže. No hele lidi, já se menuju Masakr J. Sem dobrej,jo to teda sem. Sem váš člověk, když je třeba někomu předělat ciferník, nebo ho rovnou rozstřílet. No co bych vám ještě pověděl. Tak hele, z kvérů mám nejradši Predátora, jo to je mašina, von sice ten Birdmanuv Eagle nejní zlej, ale takovej predátor, to je prostě vo něčem jiným a navíc je to americký, jasan? ne žádna japonština či co.. Cože? Jo že to dělaj frantíci? no to je jedno, však ty jsou taky šikmovoký, ne? Hele, neber mi to, mě to začíná bavit....

No, jak jste slyšeli, i Emdží se umí docela rozkecat, že. No nic, to je tak všechno, co vám k němu povím.


Drsoň
(Meatpack, ten velkej zlej trol, trollí Spiderman)
[Já Drsoň!
Drsoň chtíti trollburger!
Zmrzlina mňam!
Škaredá panáček nelíbiti Drsoň. Drsoň zmlátiti.
É? Drsoň nerozuměti, nechápati otázka. Gr!]

No tak tenhle dáreček je troll. Drsoň, jinak řečený Meatpack neboli kupa masa, je trol. Velkej Trol. HODNĚ velkej trol. Taky nechutně silnej trol. Divně mluví [pokud vám připadá jako by se inspiroval Sulikem z Falloutu 2, tak je to přesně naopak] ale je s ním vcelku zábava. Nepatří sice přímo k mýmu týmu, ale sem tam se sejdeme a dáme si do nosu (fernetem) a pak jdeme do boje. Drsoň je na svoji velikost šíleně rychlej, přiměřeně silnej a vůbec není blbej, jak by se vám mohlo zdát. Hraje si na magora, ale v žádným případě ho nepodceňujte. Je chytřejší než vypadá. Má pár zajímavých zvláštnůstek. Miluje zmrzlinu, trollburgery (které si sám dělá - pecen chleba, tříkilovej flák masa, druhej pecen chleba a šup s tím do tlamy) a dobré bitky. V bojích většinou běhá po stropech, parchant. On je to totiž fyzad. Dobrej fyzad. No tak Drsoň, pověz něco:
Drsoň nechtíti! Oh, OK. Drsoň on teď poví pár slov vám nehdoná člověka. Já Drsoň. Já Trol. Já velká zlá škaredá trol, která když ona chtití, ukousnuti hlava každému člověka nebo jiná potvor, která ona Drsoň nelíbiti se. Ne, Dršoň on ne agre-sivná. On nerada, když někdo do něj otravovati, to ona potom moc moc moc a eště o kusa víc naštvaná trol a potom to boleti. Drsoň možná né moc chytrá, ale on silná a rychla. Jo, to Droň. Drsˇon domluvila a te´d ona choditi na zmrzlina. Birdman, ty chtíti fanilkvej nebo čokoláda?

Takže tohle byl Drsoň. Odešel, jako vždy s dvěma Desert Eaglama (už víte, proč je mi sympatickej) pro pár kopečků zmrzliny naproti do cukrárny. Za chvíli uslyšíte řev prodavaček, potom Drsoňovo ukli´dnování, že "on Drsoň jenom chtiti kupka zmrzlinka mňam mňam koupiti pro on a jeho kamaráda" a pak příjde se zmrzlinou. Dvěma kopečkama pro mně a dvěma litrama pro něj:-)Drsoň je příšerný žrout.

>>>>Unkonown Hero: No, s Drsoněm už jsem měl tu čest. Měl nám dělat při runu podporu. Ve chvíli kdy jsme vrazili dovnitř, skočil na strop a hlavou dolů utíkal jak moucha po stropě na něpřátele, v každé pazouře obrovskou pistoli. Ale fakt ho nepodceňujte ten ... trol je mnohem chytřejší, než vypadá, i když si hraje na idiota.